Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: slaby1986
2010-03-02, 20:28
slaby1986 


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 161
Otrzymał 36 piw(a)
Skąd: Brzezin/ Pyrzyce
Wysłany: 2010-03-02, 20:27   Spis obrączek dla poszczególnych ras

Uformowane
Antwerpski wystawowy 10
Beneszowski 9
Białka polska 10
Cauchois 10
Damasceński 8
Exhibition Homer 10
Giant homer 10
Giers 9
Hiszpan 9
Kanik praski 8
Lachore 11
Libanon 9
Mondain 10
Montauban 11
Morawski strasser 9
Niemiecki wystawowy 9
Olbrzym rzymski 11
Olbrzym węgierski 12
Pocztowy standart 9
Ryś polski 9
Rzeszowski wystawowy 10
Saarlandzki 9
Show homer 11
Show racer 9
Skowronek koburski 9
Sottobanka 10
Strasser 10
Swifty 8
Śląski tarczowy 9
Texaner 10
Wrocławski wystawowy 9
Żylaste 9

Brodawczaki
Bagdeta wszystkie 9
Brodawczak polski 8
Brodawczak świętokrzyski 8
Dragon 9
Indian 9
Karier 9
Listonosz polski 9

Kuraki
King 10
Kurak maltański 9
Kurak modeński 7
Kurak srokaty 9
Modena angielska 9

Dęte
Garłacz amsterdamski 8
Garłacz angielski 10
Garłacz angie min 8
Garłacz bawarski 11
Garłacz brneński 7
Garłacz czeski siwy 8
Garłacz francuski 9
Garłacz gent 12
Garłacz górnośląs białogłowy 8
Garłacz górnoślą koroniasty 8
Garłacz hanacki 11
Garłacz heski 8
Garłacz marchenero 8
Garłacz Morawski białogłowy 8
Garłacz morawski 9
Garłacz morawski siodłaty 8
Garłacz z norwich 8
Garłacz pomorski 12
Garłacz słowacki 9
Garłacz śląski 8
Garłacz tęczowy 8
Garłacz siodłaty 8(11
Garłacz staroniemiecki 9
Stawaki 8
Vorburski garłacz tarczowy 8

Barwne
Bernardyński sroka 11
Czeska czajka 11
Czeski kolorowy 8
Duński szczygiel 8
Frankoński 8
Gil 7
Kolorowy z Echterdingen 8
Lazurek 7/10
Norymberska jaskólka 9
Norymberski skowronek 8
Południowoniemiecki 8
Saksoński 11
Szpak 7
Śląska barwnogłówka 8
Śląski murzynek 8
Turyńskie 8/10
Turyński z białym śliniaczkiem 8/9
Wirtemberski murzyn 10

Turkoty
Turkot altenburski 8
Turkot arabski 7
Turkot bernburski 12
Turkot bucharski 12
Turkot drezdeński 12
Turkot frankiński 8
Turkot harzburski 12
Turkoty niemieckie 12
Turkot szmeliński 9
Turkot vogtlandzki 12

Strukturalne
Kapucyn staroholenderski 8
Loczek 9
Mewka chińska 7
Murzynek szmalkaldzki 11
Pawik 8
Pawik indyjski 9
Perukarz 8

Mewki
Mewka anatolijska 8
Mewka barwnoogoniasta 8
Mewka egipska 8
Mewka hamburska 7
Mewka niemiecka tarczowa 8
Mewki orientalna 9
Mewka polska 7
Mewka staroniemiecka 7
Mewka turbit 8

Lotne
Agaran 12
Akkermański 8 Amerykańskie 7
Angielska mniszka 8
Angielski krótkodzioby 7
Angielski średniodzioby 8/11
Astachański lotny 10
Barwnogłówki 7/9
Berliński długodzioby 7
Berliński krótkodzioby 9
Berliński lotny długołapciaty 11
Białogłówki 7/8
Białoogon radomski 7
Biały czarnodzioby 7
Biały orłowski 7
Bielecki krótkodzioby 7(10)
Bij uzbecki 10(12)
Brodaty orłowski 7
Budapesztański białoloty 7
Budapesztański krótkodzioby 7
Chiński wywrotek 8
Czeski wysokolotny 8
Czilik rostowski 7
Czystooki 7/8
Dolnośląski biały łapciaty 11
Felegyhazer 7
Gąska wiedeńska 7
Gdański wysokolotny 7
Gołoszyjka rumuńska 7
Grzywacz permski 7
Grzywacz polski 8
Holenderski wysokolotny 8
Jejski dwuczuby 9
Kaliski biały 7
Kasselski 8
Kazański pulsujący 8
Kiszyniowski krótkodzioby 8
Kłajpedzki wysokolotny 8
Komarneński 7
Koroniarz barwnoogoniasty 7
Koroniarz końcaty 7
Koroniarz sercaty 7
Korosi 7
Kriukowski biały 7
Krótkodzioba sroczka rosyjska 7
Krótkodzioby polski 6
Krótkodzioby wywrotek rżewski 7
Krymka białostocka 10
Krymka hamburska 7
Krymka polska 8/11
Krzemieńczuk 7
Kurski wysokolotny 8
Łódzki pstry 8
Maściuch polski 7
Mikołajowski 8
Mniszka kijowska 9
Mniszka tulska 7
Mookee 7
Motyl warszawski 10
Murzynek polski 7
Murzynek lotny 7/9
Niemiecki długodzioby 8
Nowoczerkaski czarnoogoniasty 10
Orlik polski 8
Orlik wileński 8
Pasiaki 7
Perłowy 7
Pląsacz staronadwiślanski 8
Polski perłowy i srebrzysty łapciaty 9
Polski tarczowy wysokolotny 8
Pomorski daszkooki 7
Roller orientalny 7
Rostowskie 9
Rosyjski tarczowy 10,12
Serbski wysokolot 7
Siedmiogrodzki wywrotek dwuczuby 7
Słowacki wysokolot 7
Srebrniak polski 7
Sroczka hamburska 7
Sroka krakowska 7
Sroczka marhijska 9
Sroczka polska krotkodzioba 9
Sroka łowicka 7
Stargardzki pulsujący 7,9
Staroholenderski lotny 11
Stralsundzki 7
Szary moskiewski 8
Szczeciński krotkodzioby 7
Szek praski 7
Szymel hamburski 8
Tippler angielski 7
Tippler zagłębiowski 7
Wiedeński białotarczowy 7
Wiedeński krótkodzioby 7
Wiedeński lotny 7(8)
Wołżański czwerwonopierśny 10
Wstęgowy rżewski 7
Wysokolotny budapesztański 7
Wywrotek jaski 7
Wywrotek mazurski 10
Wywrotek odeski 8
Wywrotek smoleński 8
Wywrotek praski 7
Wywrotek rakowicki 7
Wywrotek wschodniopruski 9
Zakonniczka niemiecka 7
Zamojski 7
Żarowy tulski 7
Żuk tulski 7
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Marius, Michal, Marcin
slaby1986 


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 161
Otrzymał 36 piw(a)
Skąd: Brzezin/ Pyrzyce
Wysłany: 2010-03-06, 10:57   

Spis który zrobił kolega Bartas16



Download:

http://www.sendspace.pl/f...55a09da922e244d
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright 2016 by RasoweGolebie.pl