Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: grzegorzk1979
2015-05-23, 22:24
Sebastian01

Wysłany: 2015-06-26, 21:38   

jezeli w tym tygodniu w skierniewicach bedzie ciekawy material to zaczne nabywac stadko nie ukrywam ze podobaja mi sie tylko na lepka jak winerek i bialymi ogonami ale jezeli rasa jest bez wzorca i rzadka to dlaczego 20 szt nie moze zagoscic w moim golebniku mozemy sie wymieniac materialem hodowlanym wkleje zdjecia pewnie kiepskiej jakosci nabytkow jezeli w ogole cos dostane ale w skierniewicach zawsze kiepskie sa gorzej z tymi co mi sie podobaja wy macie kiepski targ chociaz niskie ceny macie ale o jakosc ciezko strasznie duzo pocztowych wystawowych o lodzkich pstrych kokach ktore lodzkiego nie widzialy na oczy tez pelno a szekow, winerow to macie multum jedyna zaleta to to iz nabylem u was piekne wywrotki mazurskie czarne ale masciuchow to u was chyba wcale nie ma a napewno w dobrej klasie macie tez ciekawy asortyment staluszkow oczywiscie do gonienia tylko jeden byl co nadawal sie do dalszej hodowli na ladnych rapciach glowce troche zle wstawienie dziobka mial ale za to jakie oko mial i koronke szkoda ze gosciu wolal za niego 125 zl co najgorsze macie multum golebi do gonienia a u nas w skierniewicach/plonsku same powyzej stowy zwlaszcza pdl sa na wysokim poziome u was jeszcze kartofli pelno ale przynajmniej macie ladne bialogonki u was nabylem najladniejsza parke i chyba po okazyjnej cenie bo zaplacilem tylko 35 zl teraz moglbym krzyczec za nie stowe i napewno nie staly by dlugo Maniek moglbys mi opowiedziec o winerkach koroniatych rapciatych to mieszance nie ukrywam ze naprawde spodobaly mi sie te golabki ale strasznie drogie nabylem u was w tym sezonie 3 pary do rozplodu po 150zl i 4 mlodziaki po nich po 50 zl szt od tego samego hodowcy ciekawe miejsce macie ledwo 100km a fenotyp golebi zmienia sie nie do poznania oczywiscie pojedyncze osobniki macie ale w wiekszosci sa to golabki do ganiania jedyna rasa ktora jest wyzej niz u nas to mewki polskie u nas sa to ptaki glownie na srednich dziobkach a wy macie piekne mewki pogratulowac takiego miejsca mozna powiedziec ze targ porownywalny do falenic tutaj golabkow mozna bylo nabyc
no to tak prosilbym cie abys wypowiedzial sie co nieco o wywrotku polskim w barwie grosiatej i niebieskiej no oczywiscie nie zapomnij o winerku rapciatym koroniatym <dokuczacz>
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu